• Nowy
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Spawarka półautomat Migomat MIG 325 140A zestaw 4

1Osób kupiło ten produkt

Możemy wysłać już dzisiaj!
Ilość :
2 449,00 zł

1 991,06 zł netto

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

EasyProtect Logo

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

Dowiedz się więcej

Sprawdź ratę Sprawdź ratę Credit Agricole

SPAWARKA INWERTEROWA 4w1

ZESTAW SPAWALNICZY

Model: MIG-325-ZES4

Przedmiotem oferty jest spawarka inwertorowa marki Weldbox jest profesjonalnym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do ręcznego, elektrycznego spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów. Urządzeniem można również spawać metodą MMA z wykorzystaniem topliwych elektrod otulonych. Przeznaczone jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, przemysłowych itp. Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających minimum zakłóceń elektromagnetycznych, umożliwiających zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu, mniejsze zużycie energii oraz błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

 • Przyłbica samościemniająca
 • Rękawice spawalnicze skórzane
 • Kątownik spawalniczy 11,5kg
 • Kątownik spawalniczy 22,5kg
 • Kątownik spawalniczy 34,5kg
 • Drut samoosłonowy 1,0mm 1kg
 • Drut spawalniczy 1,0mm 5kg
 • Elektrody spawalnicze 2,5mm 1kg
 • Elektrody spawalnicze 3,2mm 1kg
 • Elektroda wolframowa 2,4mm
 • Końcówka prądowa E-Cu 10szt.
 • Dysza gazowa stożkowa 5szt.
 • Uchwyt TIG Lift
 • Spray antyodpryskowy
 • Reduktor AR/Co2
 • Butla gaz Argon
 • Butla gaz Argon/Co2
 • Wózek spawalniczy
b314043a11f3cb2f753f3d149e6e1892.jpg

Marka WELDBOX

Weldbox to marka, istniejąca na rynku już od dawna. Jej głównym zadaniem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości, trwałości i o realnych parametrach. Sprawdzone konstrukcje i najwyższej jakości materiały sprawiają, że Weldbox to idealna spawarka dla każdego.

Wszystkie produkty charakteryzują się nienaganną konstrukcją i stanowią podstawę wyposażenia przydomowych warsztatów i przedsiębiorstw. Decydując się na markę Weldbox możemy być pewni, że zainwestowaliśmy we właściwy produkt, który posłuży nam przez długi czas.

ba6b9e463ae87396a4a2e73d1178b077.jpg

Regulacja prądu spawania

Urządzenie posiada płynną regulację prądu spawania w zakresie 20-200A za pomocą pokrętła z potencjometrem.

Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w DIODY LED informujące o przegrzaniu jak i gotowości do pracy.

7702f822bebbf0f23dad94a655f6499c.jpg

MIG/MAG

(Metal Inert Gas / Metal Active Gas) - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych/aktywnych

Z uchwytu wysuwa się płynnie drut spawalniczy, który ulega stałemu stapianiu w łuku elektrycznym. Materiał stopionego drutu miesza się ze stopionym materiałem łączonym tworząc płynne jeziorko spawalnicze. Po oddaleniu się łuku jeziorko spawalnicze krzepnie tworząc trwałe złącze. Poprzez uchwyt spawalniczy i jego dyszę gazową doprowadzany jest stale gaz osłonowy, który chroni roztopiony metal przed oddziaływaniem atmosfery oraz chłodzi uchwyt (stosowane są też uchwyty dodatkowo chłodzone cieczą). Do drutu spawalniczego doprowadzane jest napięcie za pomocą przewodu prądowego wychodzącego od źródła prądu (półautomatu spawalniczego) i następnie przekazywane za pomocą miedzianej końcówki prądowej.

1c49a2a9622df7b97182dc0c2bae1db3.jpg

FCAW (Flux Cored Arc Welding)

Aby skorzystać z metody FCAW, niezbędne jest zastosowanie zmiany polaryzacji. Spawarki WELDBOX posiadają możliwość wyboru pomiędzy bezpośrednią a odwrotną polaryzacją podczas spawania. Wybór ten będzie silnie zależał od grubości produktu metalowego. Jeśli ten parametr ma średnią lub wysoką wartość, najlepiej jest użyć bezpośredniej polaryzacji (MIG). Dzieje się tak, ponieważ silne nagrzewanie przedmiotu obrabianego zapewni głębszy szew, co z kolei zwiększy jakość spoiny. Owa polaryzacja jest stosowana do cięcia kawałków metalu i obróbki stali wysokostopowej lub nierdzewnej. W odróżnieniu od tego, przy spawaniu cienkich metalowych kęsów zaleca się stosowanie odwrotnego połączenia, ponieważ materiał nie przegrzewa się zbyt mocno, ale elektroda topi się znacznie szybciej. Pod wpływem wysokiej temperatury drut rdzeniowy topi się a zawarty w nim proszek wytwarza gaz osłonowy, który tworzy atmosferę ochronną wokół jeziorka spawalniczego stąd nazwa "drut samoosłonowy". Ten rodzaj połączenia jest uzasadniony w przypadku spawania metali nieżelaznych: mosiądzu, miedzi, aluminium. Przy stosowaniu drutu samoosłonowego możemy zrezygnować z doprowadzania gazu z zewnątrz (z butli) co upraszcza proces spawania.

e10b9be36010eb65b572bd05d7ec8fde.jpg

MMA (Manual Arc Welding)

Po zbliżeniu elektrody do spawanego materiału (materiał łączony) pojawia się łuk elektryczny, który topi materiał i elektrodę tworząc płynne jeziorko spawalnicze. Po oddaleniu się łuku jeziorko spawalnicze krzepnie tworząc trwałe złącze. Otulina elektrody pod wpływem ciepła wydziela gazy, które tworzą atmosferę ochronną oraz topi się i po zakrzepnięciu pokrywa złącze warstwą ochronną żużla, którą po ostygnięciu należy usunąć mechanicznie.

92365a07ae0b31ca285dc48318fff60a.jpg

Podstawowa różnica

W metodzie MMA elekroda ulega skróceniu. W metodzie TIG oraz MIG/MAG długość elektrody pozostaje przez cały czas niezmieniona odległość pomiędzy uchwytem a elementem spawanym jest przez cały czas stała. W metodzie MMA, aby utrzymać stałą odległość pomiędzy elektrodą a jeziorkiem spawalniczym, uchwyt elektrody musi być przez cały czas przesuwany w kierunku spawanego elementu co powoduje, że umiejętności spawacza odgrywają szczególną rolę.

Funkcja ARC FORCE

Umożliwia regulację dynamiki łuku spawalniczego. Dzięki ARC FORCE, spawarka na bieżąco reaguje spadki napięcia, automatycznie zwiększając natężenie prądu, co umożliwia jednostajny rytm spawania. Włączenie funkcji powoduje zwiększenie prądu dostarczanego do elektrody w chwilach, w których napięcie spada. Parametr funkcji ARC FORCE pozwala na redukcję odprysków powstających w wyniku pracy z obrabianym materiałem. Dodatkowo funkcja zapobiega zwarciom elektrody ze spawanym tworzywem. .

HOT START

Inaczej „Gorący Start”, ma na celu ułatwienie rozpoczęcia spawania. Bezpośrednio po zainicjowaniu łuku prąd spawania zwiększa się o ok. 30%, w efekcie czego materiał i elektroda w miejscu styku rozgrzewają się. Funkcja Hot Start umożliwia również odpowiednie ukształtowanie przetopu i lica spoiny, w początkowej fazie spawania.

ANTI STICK

Odcina/minimalizuje napięcie i prąd spawania w wypadku zwarcia elektrody ze spawanym materiałem.

Umożliwia spawaczowi łatwiejsze oderwanie elektrody.

Zabezpieczenie termiczne 

Nad bezpieczeństwem pracy podczas spawania czuwa bezpiecznik, którego rolą jest niedopuszczenie do nadmiernego wzrostu temperatury oraz ochrona urządzenia przed jego ewentualnym uszkodzeniem.

Wydajny wentylator

Dzięki zastosowaniu dużego wentylatora w małej obudowie spawarki, zwiększono przepływ powietrza co obniżyło temperaturę tranzystorów i zwiększyło wydajność sprzętu.

Małe gabaryty urządzeniaułatwiają transport oraz spawanie z zawieszonym urządzeniem na ramieniu

Ergonomiczna budowa

Spawarka inwertorowa charakteryzuje się znacznie mniejszymi gabarytami w porównaniu z tradycyjnymi spawarkami.

Lekka, zwarta konstrukcja sprawia że urządzenie jest mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach. Jest szczególnie przydatna do wszelkich prac instalacyjnych. Spawarka posiada solidny uchwyt, który ułatwia przenoszenie oraz stabilne nóżki zabezpieczające przed bezpośrednim kontaktem z podłożem.

Dobór średnicy drutu do spawarki

Jedyna w tej klasie cenowej o rzeczywistych, a nie fikcyjnych parametrach spawania. Prąd 150A umożliwia efektywne spawanie w cyklu ciągłym drutem o średnicy 1,6 mm potrzebnym do pospawania materiału o grubości 8 mm.

Tabela przedstawia jak gruby materiał jesteś w stanie pospawać naszym urządzeniem. Jeżeli zaś planujesz pracę z grubszym materiałem - wśród innych naszych ofert znajdziesz idealne urządzenie.

Dobór średnicy elektrody do spawarki

Prąd 130A umożliwia efektywne spawanie w cyklu ciągłym elektrodami o średnicy do 3,2 mm.

Możemy przyjąć założenie w którym na 1 [mm] elektrody topliwej, przypada natężenie prądu spawania równe od 40 [A] do 60 [A]. Jeżeli chcemy spawać elektrodą o średnicy 3,2 [mm] potrzebujemy źródła o mocy 160 [A], do spawania elektrodą o średnicy 4,0 [mm] potrzebujemy spawarki MMA o mocy 200 [A].

Przy czym należy pamiętać o cyklu pracy spawarki MMA, który dla tego założenia powinien wynosić 60 [%] (dla maksymalnego natężenia prądu spawania).

Dane techniczne:

Prąd spawania MIG przy efektywności 60%: 150A

Prąd spawania MIG przy efektywności 100%: 116A

Prąd spawania MMA przy efektywności 60%: 130A

Prąd spawania MMA przy efektywności 100%: 101A

Zasilanie: 220V/50Hz

Spawanie bez gazu: TAK

Temperatura otoczenia: -10 do 40 st C

Podajnik: jedno-rolkowy

Stopień ochrony: IP21S

Długość przewodu spawalniczego z uchwytem: 300cm

Długość przewodu masowego z uchwytem: 130 cm

Długość przewodu elektrodowego z uchwytem: 190 cm

Wymiary urządzenia: (szerokość/wysokość/długość) 25/40/50cm

Waga: 15kg

ZESTAW 3 SZT. KĄTOWNIK MAGNETYCZNY

Model: KS-ZESTAW3SZT (KS-34,5 KS-22,5 KS-11,5)

Zestaw 3szt. kątowników magnetycznych marki Weldbox o udźwigu 11,5kg, 22,5kg i 34,5kg umożliwiający precyzyjne i trwałe ułożenie spawanego materiału pod kątem 45, 90 lub 135 stopni. Kątownik jest niezbędny podczas spawania, montażu elementów metalowych, lutowania, trasowania oraz ewentualnym podnoszeniu elementów stalowych.

Zestaw zawiera kątowniki magnetyczne o udźwigu:

 • 11,5 kg
 • 22,5 kg
 • 34,5 kg

RĘKAWICE SKÓRZANE SPAWALNICZE

Model: G73546

Długie rękawice spawalnicze wykonane w 100% ze skóry bydlęcej.

Rękawice ochronne przeznaczone do ochrony dłoni i nadgarstków podczas procesu spawania chronią przed:

 • drobnymi rozpryskami stopionego metalu
 • krótkotrwałym działaniem płomienia
 • ciepłem kontaktowym i ciepłem konwekcyjnym.

Cechy produktu:

 • bawełniane szwy rękawic osłonięte taśmą PCV, która pełni funkcję ochronną zapobiegając przepaleniu szwów.
 • wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej
 • certyfikat CE
 • zgodne z normą EN 12477 oraz EN 420
 • rozmiar uniwersalny

PRZYŁBICA SPAWALNICZA SAMOŚCIEMNIAJĄCA

Model: WB-01

Przyłbica spawalnicza marki Weldbox przeznaczona do spawania wszystkimi metodami z wykorzystaniem łuku elektrycznego – elektrodą otuloną MMA, półautomatem w osłonie gazowej MIG/MAGTIG (spawanie metodą TIG małym prądem 20A).

Przyłbica Weldbox posiada najwyższej jakości klasę optyczną oznaczaną jako 1/1/1/1.

Dane techniczne:

 • Rozmiar filtra: 110x90mm
 • Pole widzenia: 93x43mm
 • Fotoogniwo słoneczne wspomagane baterią: CR2032
 • Klasa optyczna: 1/1/1/1
 • Czas zaciemnienia: 1/25000sec
 • Czas rozjaśnienia: 0,1-1,0 sec
 • Regulacja ściemnienia: 4/9-13 DIN
 • Waga: 440g

ELEKTRODA WOLFRAMOWA 2,4mm (1 sztuka)

Model: 0000008892

Elektroda wolframowa 2,4 przeznaczona do do spawania prądem zmiennym AC. Zielona elektroda tig wykonana jest z samego wolframu, bez jakichkolwiek domieszek. Elektrody zielone charakteryzują się dużą stabilnością łuku przy spawaniu aluminium prądem zmiennym AC.

Zastosowanie: Spawanie aluminium, magnezu oraz ich stopów.

 • średnica 2,4mm
 • długość 175 mm
 • Ilość 1 szt.
 • kolor rozpoznawczy zielony

DRUT SPAWALNICZY SAMOOSŁONOWY 1,0MM 1KG

Model: FLUX-1,0

Drut spawalniczy samoosłonowy marki Weldbox przeznaczony do spawania elementów stalowych bez użycia gazu osłonowego. Drut idealnie nadaje się do prac związanych z naprawą sprzętu rolniczego, w budownictwie czy innych pracach montażowych.

DANE TECHNICZNE:

 • Średnica drutu 1,0 mm
 • Średnica całkowita szpuli 100 mm
 • Średnica otworu do mocowania szpuli 15 mm
 • Średnica otworu do mocowania po wyłamaniu skrzydełek 45 mm
 • Grubość szpuli 45 mm
 • Prąd spawania 40 -100 A
 • Napięcie spawania 12-16V
 • Waga 1kg

DRUT SPAWALNICZY 1,0mm 5KG

Model: HEGA2/08/5/D200

Miedziowany drut spawalniczy z dodatkiem manganu i krzemu marki HEGAWELD o grubości 1,0mm przeznaczony do spawania metoda MIG/MAG.

Dane techniczne:

 • Waga: 5kg
 • Średnica drutu: 1,0mm
 • Metoda spawania MIG/MAG
 • Oznaczenie: SG2 (G3Si1)

KOŃCÓWKA PRĄDOWA MIG MB15 fi 1,0mm 10szt.

Model: XL140.0253

Zestaw 10szt. końcówek prądowych przeznaczonych do uchwytów spawalniczych MIG/MAG z dyszą MB15.

Dane techniczne:

 • Długość: 25 mm
 • Gwint: M6
 • Średnica drutu: 1,0 mm
 • Materiał: E-Cu (miedź tlenowa)
 • Materiały spawane: wszystkie gatunki stali, stopy niklu i miedzi

DYSZA GAZOWA MIG MB15 12mm 5szt

Model: XL145.0075B

Zestaw 5szt. dysz gazowych przeznaczonych do uchwytów spawalniczych MIG/MAG z dyszą MB15.

Dane techniczne:

 • Długość: 53 mm
 • Średnica wewnętrzna: 12 mm
 • Średnica zewnętrzna: 18mm
 • Rodzaj uchwytu spawalniczego: MB15

ELEKTRODY SPAWALNICZE RUTYLOWE 2,5X300mm 1KG ORAZ 3,2X300MM 1KG

Model: WB-02 WB-03

Rutylowe elektrody do spawania zawierają żelazo w proszku. Mają wysoką wydajność spawania, gładki wygląd, stabilny łuk i znikome straty odprysków. Elektrody wykorzystywane są do spawania elementów ze stali niskowęglowych np. maszyn, budynków, pojazdów, itp.

Dane techniczne:

 • Średnica: 2,5mm / 3,2mm
 • Długość: 300 mm
 • Prąd spawania: stały lub przemienny
 • Zakres prądu spawania: 110-135 A
 • Pozycje spawania: PA, PB, PC, PF, PE
 • Otulina: rutylowo-celulozowa
 • Waga: 1kg

UCHWYT SPAWALNICZY TIG LIFT 4M

Model: UT 17V 4M25

Uchwyt spawalniczy chłodzony gazem marki Magnum przeznaczony do spawania metodą TIG LIFT (stykowe zajarzenie łuku). Spawanie odbywa się za pomocą elektrody nietopliwej wolframowej przez potarcie.  Kontrola, regulacja przepływu gazu przebiega za pomocą pokrętła umieszczonego na rękojeści uchwytu. 

Uchwyt przeznaczony do spawarek MIG/MAG, MMA z funkcją TIG LIFT. 

Dane techniczne:

 • Obciążalność prądowa dla cyklu 35%: 140A (DC)
 • Obciążalność prądowa dla cyklu 35%: 125A (AC)
 • Chłodzenie: gazem
 • Wtyk: ŁW 25 (9mm wtyk)
 • Długość: 4m

BUTLA GAZOWA AGRON/CO2

Model: 0000011869

Butla gazowa napełniona mieszanką gazu Ar i CO2. Posiada uniwersalny gwint, dzięki czemu podłączymy większość reduktorów dedykowanych do argonu i dwutlenku węgla. Sprawdzi się podczas spawania metodą MIG i MAG.

Dane techniczne:

 • Pojemność: 8L
 • Maksymalne ciśnienie: 250 Bar
 • Zastosowanie: Mieszanka Ar + CO2

BUTLA GAZOWA AGRON

Model: 0000011868

Butla gazowa napełniona gazem Ar. Posiada uniwersalny gwint, dzięki czemu podłączymy większość reduktorów dedykowanych do argonu. Przeznaczona jest do spawania w osłonie gazów ochronnych oraz do innych zastosowań przemysłowych.

Dane techniczne:

 • Pojemność: 8L
 • Maksymalne ciśnienie: 150 Bar
 • Zastosowanie: Ar

REDUKTOR DO ARGON-CO2

Model: 0000005680

Reduktor butlowy z dwoma manometrami do mieszanki agron-CO2 o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego [roboczego]. Reduktor ten pozwala na obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego [roboczego] oraz zapewnia utrzymanie tego ciśnienia na stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego.

Dane techniczne:

 • Przyłącze wyjściowe do węża o średnicy wewnętrznej: 6,3 mm
 • Przyłącze wejściowe z nakrętką do butli średnica: W21,8x 1/14
 • Maksymalne ciśnienie wlotowe: 200 bar
 • Maksymalne ciśnienie wylotowe: 4 bary
 • Znamionowa przepustowość: 32 l/min
 • Obsługiwane gazy: Co2, Argon, mieszanka Co2 i Argonu

SPRAY ANTYODPRYSKOWY 400ml

Model: 0000001835

Spray antyodpryskowy marki Tecweld przeznaczonym do ochrony końcówek prądowych oraz dysz gazowych uchwytów spawalniczych przed wtapianiem się odprysków ciekłego metalu podczas procesu spawania. Spray nie zawiera freonu oraz silikonu, jego użycie nie ma negatywnego wpływu na procesy spawalnicze oraz nie powoduje wad spawalniczych w spoinach.

WÓZEK SPAWALNICZY

Model: KD373

Wózek spawalniczy marki Kraft&Dele, dzięki któremu możemy z łatwością transportować zestawy spawalnicze MIG/TIG lub plazmowe, a także dowolnie wykorzystywać wózek w warsztatach.

Dane techniczne:

 • Szerokość wózka 29cm
 • Szerokość wózka z kółkami: 38cm
 • Długość wózka z rączką: 85cm
 • Wysokość wózka: 68,5cm
 • Szerokość szuflady: 18cm
 • Długość szuflady: 28cm

Elementy zestawu:

 • Spawarka inwertorowa MIG-325
 • Uchwyt spawalniczy MIG
 • Przewód roboczy MMA
 • Uchwyt masowy
 • Szczotka
 • Drut samoosłonowy 0.8mm
 • Przyłbica
 • Instrukcja obsługi

DODATKOWO:

 • Przyłbica samościemniająca
 • Rękawice spawalnicze skórzane
 • Kątownik spawalniczy 11,5kg
 • Kątownik spawalniczy 22,5kg
 • Kątownik spawalniczy 34,5kg
 • Drut samoosłonowy 1,0mm 1kg
 • Drut spawalniczy 1,0mm 5kg
 • Elektrody spawalnicze 2,5mm 1kg
 • Elektrody spawalnicze 3,2mm 1kg
 • Elektroda wolframowa 2,4mm
 • Końcówka prądowa E-Cu 10szt.
 • Dysza gazowa stożkowa 5szt.
 • Uchwyt TIG Lift
 • Spray antyodpryskowy
 • Reduktor AR/Co2
 • Butla gaz Argon
 • Butla gaz Argon/Co2
 • Wózek spawalniczy
Napięcie zasilania [V]
230
Waga urządzenia [kg]
15
Metoda spawania
MIG
Max. prąd spawania [A]
200
Średnica elektrody [mm]
3

Na naszym blogu

Zgoda na pliki cookie