Popularne kategorie
close
Gorące okazje narzędzia

Elektronarzędzia

Aktywne filtry

 • Promocja
 • Nowy
 • Napięcie zasilania [V]: 230
 • Ilość obrotów [obr/min]: 600
 • Energia udaru: 6
 • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40
 • Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13
 • Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 40
310,65 zł327,00 zł
 • Nowy
 • Informacje dodatkowe: Możliwość kucia
 • Energia udaru: 4.5
 • Typ uchwytu: SDS Plus
 • Prędkość obrotowa: 750
 • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40
 • Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13
 • Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 36
499,00 zł

Elektronarzędzia

Czym są elektronarzędzia? To urządzenia działające na prąd, które są przydatne podczas wykonywania wielu prac budowlanych, remontowych oraz warsztatowych. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju urządzenia przeznaczone między innymi do piłowania, szlifowania, cięcia, wiercenia, strugania.

Co konkretnie znajduje się w kategorii Elektronarzędzia?


Na przykład agregat prądotwórczy, który zapewni stały dostęp do energii elektrycznej podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Kolejnym bardzo ważnym urządzeniem w tej kategorii jest szlifierka z regulacją obrotów. Przyda się ona we wszystkich warsztatach grawerskich, polerskich, frezarskich oraz modelarskich. Można jej też używać w przydomowym warsztacie. W kategorii Elektronarzędzia nie mogło również zabraknąć prostownika samochodowego, który jest niezbędny do odpalenia auta w przypadku rozładowania się w nim akumulatora. Ostatnim, ale nie jedynym narzędziem w tej kategorii jest klucz udarowy elektryczny, który służy do dokręcania i odkręcania śrub.

 

Młoty udarowe i wiertarki budowlane

Remont, budowa, a może wyburzenia? Bez względu na rodzaj prac budowlanych pomoże Ci w tym młot udarowy. Najlepsze urządzenia wyposażone są w uchwyt SDS+, który jest standardem zarówno dla młotowiertarek, jak i młotów udarowych. Do najcięższych prac sprawdzą się młoty wyburzeniowe. Taki sprzęt budowlany najczęściej wyposażony jest w mocowanie SDS-MAX lub wejście na dłuto SDS-HEX. Kupując taki sprzęt warto zwrócić uwagę na energię udaru. Im większa, tym szybciej można wykonać prace związane z kuciem i wierceniem.

Bruzdownice elektryczne - pomocnik instalatora

To urządzenie wyposażone jest w dwie tarcze przeznaczone do cięcia betonu, tynku, cegieł lub pustaków. Można podłączyć do niego odkurzacz przemysłowy, co znacznie ogranicza ilość kurzu powstającego w czasie pracy. Bruzdownica zazwyczaj wyposażona jest w zintegrowany laser, który ułatwia cięcie w linii prostej. Dzięki temu szybko wykonasz wycięcia pod kable, rury i wszelkie inne instalacje, które muszą znaleźć się w ścianach.

Szlifierki kątowe i stołowe nie tylko dla ślusarzy

Jest to niezbędne wyposażenie nie tylko dla ślusarzy, ale też w każdym warsztacie. Uniwersalność szlifierki kątowej pozwala na wykorzystywanie tego narzędzia zarówno w przydomowym garażu, jak i na budowie, czy też w czasie remontu. Wymienne tarcze pozwalają na cięcie, szlifowanie, czyszczenie z rdzy, a także polerowanie. Dobór tarczy zależy od obrabianego materiału. Najczęściej stosowane są tarcze do betonu lub tarcze do metali. 

Szlifierki do gipsu i szlifierki taśmowe

Obróbkę ścian wykończonych gładzią gipsową znacznie ułatwi szlifierka do gipsu znana też jako żyrafa ze względu na długi wysięgnik. Może być używana również do usuwania starej farby oraz do szlifowania powierzchni drewnianych lub metalowych. Ręczna szlifierka taśmowa znajdzie zastosowanie do szlifowania oraz polerowania dużych powierzchni płaskich. Stołowe szlifierki taśmowe używane są w warsztatach, bo dzięki różnym gradacjom taśmy ściernej można uzyskać pożądany efekt.

Piły i wyrzynarki nie tylko dla stolarzy

Piły z powodzeniem mogą ciąć nie tylko drewno, ale również metal po zastosowaniu odpowiedniej tarczy. Piła ukosowa pozwala na precyzyjne cięcie pod różnym kątem, co jest niezwykle przydatne podczas prac stolarskich. Pilarki stołowe to nieco więksi krewni piły ukośnicy. Piła stołowa bywa też znana jako krajzega. Z mniejszych pił można wymienić tarczowe pilarki ręczne, ale w naszej ofercie znajdziesz też łańcuchowe pilarki elektryczne. Do tego dochodzą wyrzynarki, które nadają się do drobnych, a zarazem precyzyjnych prac.

Gdy brakuje prądu - narzędzia akumulatorowe lub agregaty prądotwórcze

W miejscach, gdzie nie ma zasilania w energię elektryczną, dobrze sprawdzą się narzędzia akumulatorowe. Decydując się na zakup takich sprzętów, warto wybrać narzędzia z jednym i tym samym systemem akumulatorów. Dzięki temu bez względu na to, czy jest to wkrętarka akumulatorowa, piła szablasta, czy nawet kosiarka - wszystkie te urządzenia zasilisz z tego samego akumulatora. W tym przypadku wystarczy ta sama stacja ładowania. Oczywiście warto mieć zapasowy akumulator, przez co pracę możesz wykonywać bez przerw na ładowanie. Jakie są zalety elektronarzędzi akumulatorowych? Te sprzęty są poręczne i nie ma obawy o zaplątanie się w kabel, dlatego dobrze sprawdzą się w pracy na wysokościach, na dachach i w trudno dostępnych miejscach. Tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania z gniazdka energii elektrycznej może dostarczyć agregat prądotwórczy.

Elektryczne klucze udarowe do warsztatu

Zapieczona śruba nie musi już być wyzwaniem. Tu z pomocą przychodzi elektryczny klucz udarowy. Jego zaletą jest to, że do pracy nie potrzebuje kompresora ani sieci sprężonego powietrza. Z tego względu dobrze sprawdzi się zarówno w przydomowym garażu, jak i w profesjonalnym warsztacie. Możesz wybrać taki, który zasilany jest z sieci, jak i akumulatorowy klucz udarowy. Przy wyborze modelu zwróć uwagę na dostępny moment obrotowy wyrażony w niutonometrach (Nm). Im wyższa liczba tym łatwiej będzie poradzić sobie z upartymi śrubami. U nas znajdziesz szeroki wybór kluczy udarowych o momencie obrotowym od 180 Nm aż do około 1000 Nm.

Pracuj jak profesjonalista - pozostałe elektronarzędzia akumulatorowe i sieciowe oraz akcesoria

W naszym sklepie masz tak duży wybór elektronarzędzi, że nie sposób wymienić tu wszystkich ich zastosowań. Znajdziesz między innymi sprzęty nie tylko do warsztatu, ale też takie, dzięki którym Twój dom i ogród będzie wyglądał lepiej. Czekają tu na Ciebie pompy do wody, odkurzacze i dmuchawy, a także nagrzewnice. Jak widać, jest to nie tylko asortyment remontowy, ale również wszystko, co może przydać się wokół domu i w warsztacie, jak na przykład frezarka, prostownik, mieszadło czy polerki. Oferujemy też akcesoria do elektronarzędzi, które ułatwią Twoją pracę. 

Na naszym blogu