Gwarantujemy fachową i rzetelną obsługę. Bardzo szybko reagujemy na każde Państwa zgłoszenie. Do naprawy kompresorów wykorzystujemy tylko wysokiej jakości części eksploatacyjne i zamienne. Osoby, które pracują w naszym serwisie systematycznie przechodzą różnego rodzaju szkolenia, aby jeszcze lepiej naprawiać dostarczane nam przez Państwa kompresory.

Serwis kompresorów w Siedlcach- nasza oferta

Możemy zaproponować Państwu między innymi ogólną ocenę stanu technicznego kompresora. Wymieniamy w tych urządzenia łożyska i uszczelnienia. Możemy też wyregulować luzy, które powstały w czasie użytkowania kompresorów. Mogą się Państwo do nas zgłosić również wtedy, gdy potrzebują sprawdzenia połączeń elektrycznych oraz wymiany separatora. W naszej ofercie znalazło się też sprawdzenie stanu technicznego zawora ssącego. Naprawiamy i wymieniamy termostaty, wymieniamy węże. Sprawdzamy kostki sterujące i elektrozawory. Możemy Państwu zaoferować również pomoc przy pierwszym rozruchu sprężarki. Jeżeli zamówią Państwo u nas naprawę kompresora, to oferujemy transport, montaż i uruchomienie sprężarki w miejscu pracy.

Jakich części zamiennych używamy przy naprawie kompresorów?

Tylko najwyższej jakości i pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wykonana przez nas naprawa jest zrealizowana rzetelnie i oddane do nas urządzenie będzie działało bezawaryjnie jeszcze przez bardzo długi czas. To tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić nasz serwis kompresorów w Siedlcach! Zapraszamy do nas!