Towar zamawiany w naszym sklepie wysyłamy na bieżąco. Zamówienia złożone przed godziną 14 realizowane będą tego samego dnia. Przesyłki wysyłane są tylko w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki lub przesyłki paletowej wydłuża się o czas realizacji przelewu. W wyjątkowych sytuacjach dostawa może się opóźnić w tym wypadku klient zostanie o tym poinformowany.

Z racji iż towar wysyłany jest na bieżąco w wypadku gdy towar zamówiony nie został jeszcze dostarczony a minęły 4 dni robocze prosimy o kontakt. Może to być związane z problem związanym z dostawą o którym nie mamy pojęcia. 

Czas dostawy

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie InPost oraz Rohlig Suus. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1 - 2 dni robocze od momentu nadania paczki lub przesyłki paletowej. W przypadku odbioru osobistego zamówienia gotowe są do odbioru po otrzymaniu informacji od sklepu.

Kurier InPost – kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1 dzień roboczy od momentu nadania paczki.

Wysyłka do Paczkomatu InPost – przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Kurier SUUS (wysyłka paletowa) – kurier dostarczy zamówiony towar w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.