Formy płatności

W sklepie www.toolbox.pl sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę płatności i dostawy twoich zakupów. Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez naszą firmę. 

Pay-by-link (Dotpay)

795x529_dotpay-jak-dziala-wrec.jpg

Płatność pay-by-link to tzw. przelew bezpośredni. Stworzono go z myślą o osobach, dla których istotne są szybkość i wysokie standardy bezpieczeństwa przelewu za zakupy on-line. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! Płatność pay-by-link jest obsługiwana przez Dotpay. W Dotpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi:

dotpay.png

Płatność za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bankowym. Na życzenie klienta wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.

pko_bp_sa.png

Dane do przelewu:
79 1020 4476 0000 8502 0298 8269

Toolbox.pl Leszek Włodarek

Ujrzanów 280A
 

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

Sprzedaż w leasingu  

Naszym Klientom oferujemy także zakupy w Leasingu. Wystarczy wybrać dowolny produkt za min. 1000zł brutto. Nasi sprzedawcy skontaktują się z firmą Leasingową która pomoże w wypełnieniu wniosku. Po akceptacji Państwa wniosku i dokonaniu opłaty wstępnej firma MasoviaLeasing wyśle do Państwa komplet dokumentów. Nasz pracownik skontaktuję się z Państwem w celu ustalenia terminu dostawy towaru.

Odbiór osobisty

Przy wybraniu opcji odbiór osobisty zamówienie płatne jest gotówką lub za pomocą terminala płatniczego w naszym sklepie stacjonarnym Ujrzanów 280A, 08-110 Siedlce.

Sprzedaż na raty

e_raty1290537838.jpg

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemach ratalnych Santander Consumer Bank S.A, które są dostępne dla klientów z całej Polski.