Oszczędzasz nawet do 30%!

KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1115Nm 1/2 EMAX
Marka EMAX
Średnica trzpienia  1/2"
Max moment zrywający  1112Nm
Obroty  8500/min
Średnie zużycie powietrza  139 l/min
Typ udaru  Twin Hammer
Wlot powietrza  1/4"
Wąż przyłączeniowy 3/8"
 Długość całkowita 190mm
Waga  2,1 kg
AT-1015
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1115Nm 1/2 EMAX

549,00 zł

szt. +

KLUCZ PNEUMATYCZNY UDAROWY 1115Nm

Model: AT-1015

Przedmiotem aukcji jest klucz udarowy pneumatyczny amerykańskiej marki EMAX o maksymalnej mocy 1115Nm. Klucz przeznaczony jest do odkręcania oraz przykręcania nakrętek i śrub. Narzędzia marki EMAX wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów, zapewniając tym samym wysoką wydajność oraz ergonomię pozwalając na dłuższą i bardziej komfortową pracę. Z racji na swoje właściwości idealnie nadaje się do każdego warsztatu samochodowego, stacji wulkanizacyjnych jak i do zastosowań produkcyjnych. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Stosowany przy samochodach osobowych, busach, maszynach produkcyjnych itp.

klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema

Firma EMAX

Działalność firmy EMAX miała swoje początki w 1977 roku w Bostonie. Od początku istnienia założeniem było dostarczanie profesjonalnych narzędzi najbardziej wymagającym odbiorcom. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło firmie na stworzenie bogatej oferty narzędzi pneumatycznych, kompresorów tłokowych oraz śrubowych,a także innowacyjnych rozwiązań z zakresu pneumatyki. Obecnie marka EMAX współpracuje z wieloma firmami z Stanów Zjednoczonych, Kanady,Zachodniej  Europy i dalekiego Wschodu.

klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema

System Twin Hammer

Wielką zaletą tego klucza jest nowoczesny mechanizm udarowy TWIN HAMMER składający się z dwóch młotów, obracających się dookoła wrzeciona w zamkniętym systemie zapewniającym wyższy wyjściowy moment obrotowy niż w konkurencyjnych urządzeniach. System ten jest niezbędny podczas pracy z przyrdzewiałymi i zapieczonymi śrubami - zmniejsza również prawdopodobieństwo zerwania śruby czy jej gwintu.

Dzięki uderzeniom przez dwa młotki równocześnie mechanizm osiąga najlepsze parametry momentu obrotowego oraz umożliwia utrzymanie siły udaru w długich cyklach pracy. Rozwiązanie to opiera się na dwóch młotkach obracających się wokół wrzeciona, które wykonane jest z materiału odpornego na ścieranie nawet przy bardzo intensywnej pracy

Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie ogromnego momentu obrotowego w ciągu pierwszych obrotów wirnika, ponieważ oba młoty mogą jednocześnie uderzyć z obu stron, co zapewnia większa wydajność klucza, lepsze smarowanie narzędzia oraz łatwiejszy serwis.

Czop w rozmiarze 1/2"

Klucz wyposażony jest w hartowany czop w rozmiarze 1/2", który nie odkształci się nawet podczas intensywnego użytkowania.

Mocowanie nasadki zapewnia otwór blokujący wraz z pierścieniem, który zabezpiecza nasadki przed wypadaniem.

klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema
klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema

Regulacja siły dokręcania

Klucz pneumatyczny posiada system zmiany mocy i kierunku, który można obsługiwać za pomocą jednej ręki. Klucz posiada 4 stopnie regulacji: 3 stopnie regulacji do zakręcania i 1 stopień do odkręcania.

Niewielka waga urządzenia 2,1kg oraz doskonale wyważony środek ciężkości klucza zapewnia komfort, który zostanie doceniony przez użytkownika przy dłuższej pracy.

Klucz posiada duże pokrętło do ustawienia kierunku obrotu oraz regulacji prędkości dokręcania, zapełniając bezproblemową obsługę nawet w rękawicach roboczych.

Ergonomiczna rękojeść

Ergonomiczna rękojeść pokryta materiałem antypoślizowym gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania, zaś izolacja od chłodnego powietrza eliminującym tzw. „zimny dotyk".

Klucz posiada bardzo trwałą obudowę wykonana z aluminiowo-kompozytowych materiałów, której nie uszkodzisz nawet przy intensywnej, niedelikatnej pracy.

klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema
klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema

DANE TECHNICZNE:

Średnica trzpienia 1/2"

Max moment zrywający 1112Nm

Obroty 8500/min

Średnie zużycie powietrza 139 l/min

Typ udaru Twin Hammer

Wlot powietrza 1/4"

Wąż przyłączeniowy 3/8"

Długość całkowita 190mm

Waga 2,1 kg

WYPOSAŻENIE:

  • Klucz udarowy 1/2" 1112Nm
  • Złączka przyłączeniowa
  • Instrukcja obsługi
  • Oryginalne opakowanie
  • Gwarancja
klucz-udarowy-pneumatyczny-1115nm-12-ema

Zapraszamy także na pozostałe nasze aukcje