• Nowy
NASADKA UDAROWA KRÓTKA KLUCZ 12mm 1/2 6-KĄT EMAX
NASADKA UDAROWA KRÓTKA KLUCZ 12mm 1/2 6-KĄT EMAX
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

NASADKA UDAROWA KRÓTKA KLUCZ 12mm 1/2 6-KĄT EMAX

Dostępny

5Osób kupiło ten produkt

Zamów dzisiaj, wyślemy w poniedziałek!
Sprawdź koszty wysyłki
recenzje(0)

NASADKA UDAROWA 6-KĄTNA 12mm 1/2"

Model: D041-12M

Przedmiotem oferty jest nasadka udarowa 6-kątna krótka marki EMAX. Nasadki wykonane są ze stopu stali chromowo - molibdenowej. Nasadki udarowe charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia. Grube ścianki pozwalają na pracę przy bardzo wysokim momencie. Jest solidna, nie zużywa się nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Firma EMAX

Działalność firmy EMAX miała swoje początki w 1977 roku w Bostonie. Od początku istnienia założeniem było dostarczanie profesjonalnych narzędzi najbardziej wymagającym odbiorcom. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło firmie na stworzenie bogatej oferty narzędzi pneumatycznych, kompresorów tłokowych oraz śrubowych,a także innowacyjnych rozwiązań z zakresu pneumatyki. Obecnie marka EMAX współpracuje z wieloma firmami z Stanów Zjednoczonych, Kanady,Zachodniej Europy i dalekiego Wschodu.

Do produkcji kluczy nasadowych EMAX wykorzystywane są materiały najwyższej klasy, dlatego narzędzia te są dobrym rozwiązaniem zarówno do profesjonalnego warsztatu mechanicznego, jak i przydomowego garażu.

Nasadki krótkie umożliwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc, wszędzie tam, gdzie ma możliwości użycia nasadek długich.

Dzięki czytelnemu oznaczeniu, które jest umieszczone na każdej nasadce, szybko i bez problemu odnajdziesz potrzebny klucz.

Dane techniczne:

Nasadka 6-kątna

Typ: udarowa

Mocowanie: 1/2"

Stal: Chromowo-molibdenowa scm 440

Rozmiar: 12mm

Długość: 38mm

Wykończenie: kute oksydowane

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE PRODUKTY

Producent
EMax
Materiał
stal chromowo - molibdenowa
Ilość elementów
1
Rozmiar nasadki
12 mm x 1/2"
Mocowanie
1/2"

Nie dodano jeszcze żadnych recenzji

Napisz recenzję
NASADKA UDAROWA KRÓTKA KLUCZ 12mm 1/2 6-KĄT EMAX

Na naszym blogu

Prev
Next
Zgoda na pliki cookie